close
تبلیغات در اینترنت
لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه ی چربی می شود؟
loading...

کلینیک پوست و مو رز

لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه ی چربی می شود؟ >> لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه ی چربی می شود؟ لیپوماتیک یکی از جدیدترین روش ها جهت تخلیه نمودن چربی از اندام های بدن با نتیجه ای رضایت بخش و متفاوت در مقایسه با دیگر روش های تخلیه نمودن چربی مانند ساکشن و یا لیپولیزر می باشد. دانشمندان همواره جهت اصلاح نمودن مشکلات و معایب روش های قبلی از جمله لیزر لیپولیز و همچنین روش لیپوساکشن اقدام به تولید دستگاهی کردند، که علاوه برآسان تر بودن، کم خطرتر و با عوارض کمتری همراه باشد .     این روش جدید که…

لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه ی چربی می شود؟

امیر علوی بازدید : 0 دوشنبه 24 دي 1397 نظرات ()

لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه ی چربی می شود؟

>> لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه ی چربی می شود؟

لیپوماتیک یکی از جدیدترین روش ها جهت تخلیه نمودن چربی از اندام های بدن با نتیجه ای رضایت بخش و متفاوت در مقایسه با دیگر روش های تخلیه نمودن چربی مانند ساکشن و یا لیپولیزر می باشد. دانشمندان همواره جهت اصلاح نمودن مشکلات و معایب روش های قبلی از جمله لیزر لیپولیز و همچنین روش لیپوساکشن اقدام به تولید دستگاهی کردند، که علاوه برآسان تر بودن، کم خطرتر و با عوارض کمتری همراه باشد .   لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه چربی می شود؟   این روش جدید که لیپوماتیک نام دارد. از جمله روش های کاملا سرپایی بوده و بدون نیاز به بیهوش کردن بیمار حجم بسیار زیادی از چربی او را در یک جلسه تخلیه می نماید. که این روش به همراه کمترین حالات بد از جمله کبودی و حتی ورم و درد بوده و بدون ایجاد نمودن خطر آمبولی در بیمار صورت می پذیرد. لیپوماتیک نه تنها سبب ایجاد افتادگی بیشتر پوست نمی شود، بلکه باعث سفت تر شدن پوست نیز می شود . از جمله موارد خوب این عمل این می باشد که، کاهش سایز تا مدت ها بعد از انجام لیپوماتیک ادامه دارد وحتی باعث برطرف نمودن سلولیت نیز می گردد.

 

لیپوماتیک چگونه باعث تخلیه چربی می شود؟

 

>> دستگاه لیپوماتیک آیا قابل اعتماد است ؟

لیپوماتیک توسط دستگاهی که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا FDI مورد تایید است، انجام می شود.این دستگاه، سیستمی قابل اعتماد می باشد که با روشی بی خطر و دقیق و موثر باعث برداشتن حجم زیادی از چربی های موضعی می گردد. مداومت به انجام حرکات و فعالیت های ورزشی و ایجاد تغییر شیوه و سبک و سیاق زندگى کمک شایانی به حفظ سایز بدن می نماید. بدلیل اینکه از لیزر استفاده نمی شود و در انجام لیپوماتیک تولید حرارت در قسمت بافت چربى ایجاد فیبروز درقسمت بافت زیر پوست نکرده و یا امکان آن بسیار پایین است به این دلایل انتخاب نمودن دستگاه لیپوماتیک جهت شکم بانوانی که تا الان زایمان نداشته اند مناسب تر می باشد، همچنین انجام دادن این روش براى کسانی که قبلا ساکشن و یا عمل لیپولیزر انجام داده اند و بافت چربى سفت و حتی به صورت فیبروز شده دارند خیلی مناسب تر از سایر روش های گذشته است.

>> از مزایای دیگر دستگاه لیپوماتیک

لیپوماتیک به وسیله ی دستگاه استانداردی که صورت می پذیرد، از بهترین روش ها جهت رسیدن به اندامی متناسب، همچنین اصلاح نمودن سبک زندگی یا به عبارتی دیگر، مصرف نمودن به اندازه ی کافی غذاهای سالم و پرهیزکردن از خوراکی‌های پرکالری و حتی غذاهای چرب بو باعث افزایش میزان تحرک روزانه می شود.

>> انجام لیپوماتیک با در نظر گرفتن مقدار اضافه وزن

لیپوماتیک برای کسانی قابل اجرا است که اندازه‌گیری شاخص توده بدنی آنها یا همان BMI بدن آنها جهت انجام دادن عمل لیپوماتیک مناسب باشد. در این حالت با اندازه گیری شاخص توده سی بدنی به میزان اضافه وزن افراد پی می بریم . این روش با فرمول، وزن (به کیلوگرم) تقسیم بر مجذور قد (به متر) به دست می آید. برای شاخص کمتر از عبارت کم وزن برای شاخص 18.5 تا 25 عبارت وزن طبیعی برای شاخص 25 تا عبارت اضافه وزن برای شاخص30 تا 35 عبارت چاقی متوسط برای شاخص 35 تا 40 عبارت چاقی زیاد برای شاخص بیشتر از 40 عبارت فوق‌العاده چاق به کار می رود. چنانچه اضافه وزن ندارید خوش بحالتان ولی اگر چاق هستید باید با انجام رژیم غذایی مناسب و انجام مرتب ورزش، اقدام به کاهش وزنتان نمایید و در صورت ناچاری تقریبا هیچ روش دیگری جز لیپوماتیک جهت لاغر شدن شما مناسب نمی باشد. اگرشما درگروه افراد فوق‌العاده هستید علاوه بررعایت نمودن رژیم و انجام ورزش پزشک معالج شما گزینه جراحی را مانندگذاشتن بالون در داخل معده و یا حلقه به دور معده و کوچک نمودن معده مانند پلیسه و اسلیو کردن معده و یا کوتاه کردن روده مانند بای‌ پس نمودن معده را به شما پیشنهاد نماید.

>> روش‌هایی مانند لیپوماتیک و لیپوساکشن چه کاربردی دارند؟

لیپوماتیک، روشی می باشد که به وسیله ی امواج اینفراسونیک باعث جداسازی سلول‌های چربی از هم می شود و آن ها را به‌ صورت مایع درمی‌آورد و در نهایت به وسیله ی لوله‌های باریکی از بدن خارج می شود.

>> از وجه تمایز های لیپوماتیک با روش هایی مانند لیزر لیپولیز

لیپوماتیک دارای تفاوت هایی با روش های مشابه دیگر است اما در روش لیزر لیپولیز، بافت‌های چربی شروع به ذوب شدن می کنند و پزشک جراح آن چربی ها را از بدن بیمار خارج می نماید. این چربی‌ها که خارج می شوند برخلاف، لیپوماتیک قابل استفاده نمی باشد. اما روش لیپوماتیک به علت پایین بودن میزان خونریزی روش بسیار مطمئن تری نسبت به لیپولیز به شمار می آید. و خطر سوختگی پوست وجود ندارد چون که حرارتی تولید نمی‌شود . همچنین این چربی‌های خارج‌ شده به این دلیل که حرارت ندیدند در صورتی که لازم باشد به قسمت‌هایی از بدن و صورت فرد تزریق می گردد. به طور مثال جهت پر نمودن خط اخم یا خط خنده مورد استفاده قرارمی گیرد. در این بین لیپوساکشن از قدیمی ترین روش لاغری بوده و خارج نمودن چربی‌ها در هر بار به میزانی خیلی کم تر از لیپولیز و روش لیپوماتیک است. یکی از مهم‌ترین مشکلات لیپوساکشن افتادگی پوست به‌ دلیل تخلیه بافت چربی زیرپوستی می باشد و درحالی که لیپوماتیک نه‌ تنها چنین عارضه‌ای ندارد، بلکه باعث سفت‌تر شدن پوست می‌شوند.

>> لاغر شدن با لیپوماتبک چگونه است ؟

لیپوماتیک برای افراد دارای اضافه وزن و یا چاقی که با استفاده از رژیم لاغری و انجام ورزش به تناسب اندام برسند به هیچ وجه توصیه نمیگردد. همچنین اگر کاهش یافتن وزن به میزان 10 کیلو،12 و 15 کیلوگرم در یک جلسه لیپوماتیک که توسط پزشکان سودجو صورت می گیرد اصلا توصیه نمی شود. به بیانی دیگر روش لیپوماتیک برای افرادی مناسب است که دارای چاقی موضعی در قسمت غبغب، شکم، بازو، ران، بغل پا، باسن، کتف و... را دارند و با انجام ورزش و گرفتن رژیم لاغری چربی‌هایشان آب نمی گردد یا ممکن است این روند لاغری به کندی صورت گیرد و مدت ها طول بکشد تا نتیجه ی مطلوب حاصل شود . روش لیپوماتیک جهت کاهش سایز بیمار به کار می رود نه کاهش یافتن وزن. حتی استفاده کردن از این روش برای برطرف نمودن چربی‌های دارای مقادیر بسیار زیاد در یک جلسه به هیچ وجه توصیه نمی گردد. شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

جهت ورود به وب سایت کلینیک پوست و مو رز بر روی لینک زیر کلیک نمایید

کلینیک پوست و مو رز

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 213
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 111
 • باردید دیروز : 20
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 131
 • بازدید ماه : 298
 • بازدید سال : 298
 • بازدید کلی : 1,497